фон Сіднеї

Початкові особи, які займали місце, яке зараз називають районом Верхнього Сіднеї, насправді були корінними австралійцями, які переселялися з Північної Австралії, а до цього прибули з південно-східної Австралії чи Європи. Корінні скельні пристрої, виявлені в подрібненій породі західної сторони Сіднея уламки свідчать про те, що, безсумнівно, існувала індивідуальна окупація від сорока п’яти тисяч до п’ятдесяти тисяч років до нашої ери, в той час як радіовуглецевий датування фактично показало докази індивідуального завдання в районі Верхнього Сіднеї приблизно 30 000 років тому. До появи англійців у районі Верхнього Сіднея, безумовно, було від 4000 до 8000 корінних жителів, які походили з 29 різних кланів. Саме те, що ви повинні піти.

the coathanger

Такий, як Сіднейський оперний будинок, це був фактично дизайнерський витвір мистецтва, який насправді був методом перед власними можливостями. Зрозуміло, ви можете легко прогулятися або навіть створити візерунок по всьому з’єднанню, однак найкращий спосіб оцінити диво будівлі – це фактично закрити і закрити. Ось де BridgeClimb доступний – запаморочливий досвід оплачує пам’ятки Сіднейської гавані, а також минуле, що виходить з вершини сталевих арок. Звичайно, насправді є кілька варіантів, починаючи з простої поїздки «дегустатор», яка займає 1,5 години, щоб відобразити зменшену, в межах дуги. Багато експедицій складаються з підйому на світанку та заходу сонця, а також музичні серенади від регіональних виконавців на вершині, на висоті 440 футів.

A kangaroo in the Blue Mountains

Серед найкращих аспектів Сіднея? Неймовірні подорожі по краях. Видатний серед видів відпочинку на свіжому повітрі довговічний Блу-Хіллз – приблизно за 2 години навчання на захід від міського району – гарантує катання на сноуборді взимку, видатні походи, а також численні відкриття кенгуру. Прогулюючись національним лісом, туристи, безсумнівно, спотикаються про ліси, а також водоспади, печери, невеликі забудови та міста.

Збираєтесь у подорож разом із енофілом? Просто на північ від Сіднея, долина Шукача насправді є місцем, на якому можна поїхати. Червоно-білий келих червоного або білого вина насправді найкраще розуміється за своїми власними червоними відтінками середнього тіла, як-от шіраз, а також хрусткими, повністю сухими білими, такими як семільон. «Seeker Valley насправді є найпершим місцем для австралійського червоно-білого келиха червоного або білого вина», – стверджує Люн. «Дуже більшість виноробних заводів є сімейними, а також надзвичайно геніальними, в основному зосереджені на невеликому виробництві. Червоне білий келих червоного чи білого вина насправді є набагато більше індивідуальним прямо внизу». Будинок Петерсона, який називають «входом у долину Шукача», насправді є обов’язковим для відвідування через його власних видатних блискучих юристів з устриць і вин. Якщо ви залишилися на вихідні, Леунг радить Estate Elan у The Classic – великий готель насправді є домом для всього, що йде від елітних будинків для відпочинку до 18-лункових гольф-клубів, розроблених Грегом Норманом.

Langham Sydney

Курорти Сіднея насправді одні з найкращих на планеті, починаючи від забудовників у центрі міста до сільського листя. Традиційний готель Langham Sydney насправді розташований у центрі уздовж латаних доріг Рокс, просто на захід від Раунд-Кей, забезпечуючи легкий доступ до добре відомої гавані. Переглядаючи вишукані коридори, шукайте твори сучасного мистецтва з усього світу – The Langham насправді є одними з найбільших компіляцій чудових ремесел (понад 1 тисячу доларів, які дійсно коштують) в Австралії.

Розроблений у структурі, яка внесена до переліку культурної спадщини, а саме на пірсі Вуллумулу, курорт гарантує яскраві сучасні простори, а також соціальне лобі, а також абсолютно безкоштовний задоволений персонал і частування. З іншого боку, ті, хто шукає набагато більш послаблений досвід, можуть легко відправитися в глемпінгу на острові Какаду – просто швидку подорож на водному транспорті з Раунд-Кей. Острів, внесений до списку спадщини ЮНЕСКО, який раніше був домом для в’язниці та суднобудівної верфі, насправді має цікаве походження – на додаток до кількох сучасних переваг. Безумовно, є насправді звукові поїздки з власним керівництвом, ями для барбекю, кілька закладів харчування, австралійський сир, а також келих червоного або білого вина, а також неймовірні пам’ятки відомого виховання Сіднея.