про коктейль

Опублікований у 1902 році Ферроу та Джексоном «Рецепти американських та інших напоїв із льодом» містить рецепти майже двох десятків коктейлів, деякі з яких можна впізнати й сьогодні. Першу «коктейльну вечірку» нібито влаштувала місіс Джуліус С. Волш-молодший із Сент-Луїса, штат Міссурі, у травні 1917 року. Уолш запросила до себе додому опівдні в неділю 50 гостей. Вечірка тривала годину, аж о 13 годині подали обід. Місце цієї першої коктейльної вечірки стоїть досі. У 1924 р. римо-католицька архідієцезія Сент-Луїса купила особняк Уолша на бульварі Лінделл, 4510, і відтоді він служить резиденцією місцевого архієпископа. Під час сухого закону в Сполучених Штатах (1920–1933), коли алкогольні напої були незаконними, коктейлі все ще нелегально вживали в закладах, відомих як спікізі. Якість алкоголю під час сухого закону була набагато гіршою, ніж раніше. Відбувся перехід від віскі до джину, який не потребує витримки і тому його легше виробляти нелегально.

саме тому це найсексуальніший коктейль

Manhattan Створений десь у середині 1800-х років, Manhattan є одним із найп’яніших класичних рецептів напоїв. Сприц із низьким вмістом алкоголю та високим вмістом освіжаючих напоїв уже більше двох століть є улюбленим аперитивом для публіки. Хоча його можна приготувати на основі будь-якого амаро або лікеру, на сьогоднішній день найвідомішою версією є класичний Aperol Spritz. gimlet У класичному рецепті потрібен джин, але цей напій не менш смачний, якщо замінити його горілкою.

Манхеттен

«Манхеттен» — це коктейль з віскі, солодкого вермуту та біттера. У той час як житній є традиційним віскі, інші часто вживані віскі включають канадський віскі, бурбон, змішаний віскі та віскі Теннессі. Коктейль зазвичай перемішують, потім проціджують у коктейльний келих і традиційно прикрашають вишнею мараскино. Манхеттен також можна подати на скелях у склянці lowball.

інгредієнти

– 2 унції житнього віскі
– 1 унція солодкого вермуту
– 2 порції біттера Ангостура

інструкція

Перемішайте інгредієнти в склянці з льодом. Процідити в охолоджений келих для мартіні або коктейльне купе.

сприц

Оригінальний Spritz Veneziano виготовляється з Select, який є традиційним алкоголем, народженим у Венеції в 1920 році; «Spritz al Campari» та «Aperol Spritz» — це популярні версії італійського винного коктейлю, у кожному з яких використовуються різні біттери (а саме Campari та Aperol). З 2011 року Spritz є офіційним коктейлем IBA, який спочатку називався «Spritz Veneziano», а потім просто «Spritz».

інгредієнти

-Рівні частини Aperol
– Чінцано просекко в рівних частках
-Сплеск соди

інструкція

Змішайте всі інгредієнти у фужері з льодом і обережно перемішайте. Прикрасити часточкою апельсина.

буравчик

Однак сучасні смаки менш солодкі, і зазвичай передбачають принаймні дві частини джину на одну частину лайма та інших безалкогольних елементів (див. рецепти нижче). Походження назви коктейлю заперечується. Він може бути названий на честь інструменту для свердління маленьких отворів (натякаючи на його «пронизливу» дію на п’є) або на честь хірурга контр-адмірала сера Томаса Гімлетта (27 листопада 1857 – 4 жовтня 1943), який, як кажуть, першим додав лайм серцевий до джину, щоб допомогти боротися з цингою під час далеких подорожей

 

інгредієнти

– 2 унції джину або горілки
– 0,75 унції простого сиропу
– 0,75 унції соку лайма

інструкція

Збовтати інгредієнти з льодом і процідити в келих для коктейлю.